NOWOŚCI :

-> Iwonicz - TankTerminal automat do samodzielnego rozliczania tankowania bezpośrednio przy dystybutorze !
-> Tarnów i Sanok - zamów na godzinę na bar.grosar.pl
-> Tarnów - skorzystaj z DRIVE-THRU - zamów posiłek bez wysaidania z samochodu

O Firmie

Grosar Sp. z o. o. na rynku paliwowym działa od początku lat dziewięćdziesiątych. Stacja „Grosar” w Pilźnie była jedną z pierwszych prywatnych stacji benzynowych w Polsce. Nasza firma od rozpoczęcia swojej działalności systematycznie się rozwija. Prowadzimy stacje paliw w trzech województwach: małopolskim, podkarpackim oraz świętokrzyskim. Jesteśmy jednym z założycieli Stowarzyszenia Prywatnych Stacji Benzynowych „Unia Południe” i czynnym członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych. Nasza spółka jest pięciokrotnym laureatem rankingu „Gazele Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm o nieskazitelnej reputacji.

W 1998 roku stacja "Grosar" w Ładnej zdobyła tytuł „Najlepszej Stacji Roku w Polsce” przyznawanego przez czytelników miesięcznika „Polski Traker”. Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy karty tankowania. Nasza oferta cechuje się dogodnym systemem płatności i dostępnością dla wszystkich podmiotów gospodarczych.
Oprócz sprzedaży paliw o najwyższej jakości oferujemy szeroki asortyment towarów w sklepach czynnych przy większości stacji przez całą dobę, zaopatrzonych zarówno w artykuły spożywcze, prasę, upominki, leki, a także w gamę akcesoriów samochodowych i narzędzi.
Zapraszamy do naszych całodobowych restauracji, kantorów wymiany walut, myjni, moteli, oraz do skorzystania z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu „Hot Spot”.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów stale poszerzamy zakres i jakość świadczonych usług, asortyment i sposoby płatności dopilnowując, by zostali Państwo obsłużeni w profesjonalny sposób w miłych i komfortowych warunkach.
W naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień, którymi możemy się pochwalić.

Dyplomy i podziękowania