WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW KART GROSAR tankujących na stacji w Jaśle :
szczegóły - KLIKNIJ TUTAJ

NOWOŚCI :

-> Restauracja OFF ROAD w Sanoku - zamów na stronie: OFF ROAD lub na miescu za pomocą aplikacji i kodów QR
-> - Nowość: PRALNIA na stacji w Tarnowie - zapraszamy
-> - TankTerminal automat do samodzielnego rozliczania tankowania bezpośrednio przy dystybutorze 24/7 - dostępny na stacjach:Wetlina, Godowa, Jasienica Rosielna, Solina, Zręcin, Cisna, Smolnik, Iwonicz
-> Restauracja OFF ROAD w Sanoku - dostępna przez GLOVO. Zamów na OFF ROAD na GLOVO
-> Bar GROSAR w Tarnowie - dostępny przez GLOVO. Zamów na BAR GROSAR na GLOVO

Ważna informacja dla klientów KGR

Szanowni Klienci
Stacji Paliw GROSARDotyczy: informacji o wyłączeniu Stacji Paliw GROSAR w [38-200] Jaśle, ul. Bieszczadzka 25, z sieci obsługującej sprzedaż na podstawie Kart Tankowania GROSAR;Szanowni Państwo,
informujemy, iż począwszy od dnia 3 października 2022 r. Stacja Paliw GROSAR w [38-200] Jaśle, ul. Bieszczadzka 25, zostaje wyłączona z sieci naszych stacji paliw obsługujących sprzedaż na podstawie Kart Tankowania GROSAR.
Przedmiotowa zmiana spowodowana jest tym, iż od wskazanej wyżej daty nasza Spółka realizowała będzie sprzedaż na tej stacji paliw pod franczyzowym brandem Spółki SHELL.
Najbliższa Stacja Paliw GROSAR, na której możliwy będzie zakup na podstawie Karty Tankowania GROSAR, zlokalizowana jest w Jaśle przy ul. Mickiewicza 108 [dzielnica Gamrat].
Jednocześnie informujemy, że w przypadku Klientów posiadających nasze Karty Tankowania, którzy swoje zakupy realizowali w zasadzie wyłącznie na stacji paliw w Jaśle przy ul. Bieszczadzkiej 25 istnieje możliwość dalszego bezgotówkowego zakupu w oparciu o dokumenty WZ i zbiorczą fakturę wystawianą na koniec danego miesiąca z 14 stodniowym terminem płatności, natomiast w przypadku Klientów, którzy realizowali zakupy na w/w stacji paliw incydentalnie w oparciu o fakturę z 14 stodniowym terminem płatności wystawianą w chwili zakupu.
W każdym przypadku rabaty przyznane Państwu na podstawie umów o Karty Tankowania GROSAR zostają zachowane.
W celu ustalenia szczegółów związanych z dalszymi bezgotówkowymi zakupami na Stacji Paliw GROSAR w Jaśle przy ul. Bieszczadzkiej 25 prosimy o kontakt z Panią Anną (13 46 56 632) lub z obsługą stacji w Jaśle (13 44 68 086 ) .
Za wszelkie niedogodności spowodowane powyższa zmianą przepraszamy.